+38(093)-15-20-815
[email protected]
SOLOMKA

Сіль Хен з групи AOA показала красу і екстравагантність на фотографіях для люксового бренду Coach

COACH Korea
COACH Korea

Абсолютно вишукана і витончена, Seolhyun - південнокорейська актриса і співачка, одна з учасниць популярної групи AOA, доповнила образ «Богиня весни» розкішними сумками від COACH.

27 березня модний гігант COACH випустив добірку фотографій із зображенням Seolhyun з AOA і їх нових сумок.

Сіль Хен з сумкою з ротанга для бренду COACH
Сіль Хен з сумкою з ротанга для бренду COACH

Без сумніву, співачка-актриса змогла домогтися елегантного і стильного образу, підкресливши чудові твори від COACH.

На фото Seolhyun показала свою чудову фігуру в тонкому плісировані плаття середньої довжини. Червона сукня було підкреслено крихітними різнокольоровими горошинками. На її руці знову з'явилася красуня COACH - Willis Top Handle 18/89223. Завдяки модному блиску Seolhyun чудово акцентувала колір крейдяний шкіри і легку натуральну плетену сумку з ротанга.

Сіль Хен з сумкою з ротанга для бренду COACH Сіль Хен з сумкою з ротанга для бренду COACH

Наступним предметом, що моделюється Seolhyun, стала сумочка сонячного світла Willis Top Handle 18/89225. Її другий образ - модний і міський стиль. COACH структурував і переосмислив свій стиль, щоб відповідати повсякденного сучасного способу.

сумочка сонячного світла
сумочка сонячного світла Willis Top Handle 18/89225

В цілому її стильна і розкішна зовнішність підкреслює зірку фотосесії - матову сумку сонячного кольору. Її невинна, але принадна атмосфера дійсно відповідає стилю гардеробу.

Крім того, все це додало, щоб створити прекрасну атмосферу для сумок COACH. З незрівнянною красою Seolhyun, немає сумнівів, що вона є прикладом для своєї вражаючої популярності в модельній і модної індустрії.