+38(093)-15-20-815
[email protected]
SOLOMKA

Жіноча сумка шопер

"Плач - втіха для простих жінок,
красиві жінки йдуть за покупками."

Хороша жінка (A Good Woman)

Плетена солом'яна сумка шоппер
Деталі
Плетена солом'яна сумка шоппер
720 грн

Шопінг, що може бути приємнішим? Пройтися по магазинах, позітхати над кольє, знайти і приміряти просто шикарне плаття і найзручніші туфлі. Шопінг це не просто покупки - це бальзам для жіночої душі, зарядка для тіла і порція бадьорості на довгий час. Як і у будь-якої справи, у шопінгу є підсумок - покупки, і як же не хочеться нести всю цю гору пакетів і пакетиків, нехай навіть і з улюбленими логотипами. І тут на допомогу приходить сумка - шопер.

У гардеробі кожної жінки обов'язково повинна бути об'ємна, містка і разом з тим стильна і елегантна сумка для шопінгу. Це універсальний аксесуар. Джинси і футболка, діловий костюм, легке плаття або вечірнє вбрання - сумку-шопер можна і потрібно носити в будь-якому варіанті, головне правильно її підібрати.

Сумку - шопер легко відрізнити від інших - прямокутна форма, велике відділення, іноді розділене надвоє, всередині кілька кишень для телефону і гаманця. Найчастіше може навіть бути без застібки, але обов'язково є дві ручки, щоб повісити на плече і звільнити руки для подальших покупок. Вона дійсно відрізняється від інших сумочок, виділяється на їх фоні габаритами і формою. Вона здається зовсім не жіночною, до тих пір, поки не приміряєш її на плече.

Спектр використання сумки-шопера не обмежується тільки прогулянкою по магазинах і бутіках. Їй підвладне все: ділова зустріч, романтична вечеря, далека поїздка або похід в кінотеатр - всюди вона буде доречною.

При виборі вірної супутниці необхідно звернути увагу на наступні моменти:

Матеріал

Три головних правила при виборі сумки - шопера. Вона повинна бути:

Джинс, шкіра, парусина, екошкіра, вельветі навіть хутро - сумки-шопери зараз можна знайти у виконанні будь-якого з цих матеріалів, проте не всі матеріали можна поєднати з великою кількістю одягу. Хутро - не практичний і не надійний матеріал, джинс і парусину доведеться очищати після кожного походу по магазинах. Тож, якщо планується використовувати сумку не тільки як аксесуар, але і за прямим призначенням - вибір залишається за шкірою (еко шкірою) і тканиною типу вельвету. Вельветові сумки мають значну перевагу, адже вони набагато легші і компактніші аніж шкіряні і це дуже важливий фактор для шопінгу. Вельветова сумка, мабуть, стане найрозумнішим вкладом у ваш гардероб.

Колір

Основне правило, при виборі кольору - він повинен бути не занадто яскравим. Помірно яскрава, нюдова, лакова, матова - будь-які варіанти гарні. Діловий костюм з лаковим шопером чорного кольору - відмінне рішення; джинси, піджак і матова сумка з екошкіри - прекрасний вибір. Сумка - шопер в цьому плані схожа на маленьке чорне плаття, вона йде абсолютно всім і доречна завжди. Головне - не переграти з контрастом, коли основна увага притягує на себе аксесуар, а не його власниця.

Розмір

«Якщо в дамській сумочці не може поміститися пляшка вина, то це погана сумочка» - ця фраза якраз про нашу сумку. Вона велика, дійсно велика. Ні, не треба шукати її мініверсію, тут розмір має значення. Сумка-шопер зобов'язана бути великою і місткою. В цьому її сенс, не привабливість, а і розмір має значення. Якщо тендітна дівчина візьме в руки великий клатч - це буде безглуздо, а якщо більшу сумку-шопер, то гармонійно і елегантно. Цей аксесуар примудряється своїми розмірами підкреслити крихкість і витонченість господині.

Чи збираєтеся по бутіках або за продуктами, на побачення, або в кафе з подругами - візьміть її. Незамінну, суперечливу, грубу і, елегантну, зручну і стильну, яка поєднала в собі непоєднуване і прекрасну супутницю - жіночу сумку - шопер. Адже коли жінка йде на шопінг місця треба багато.

шопери, доступні для попереднього замовлення:
Умови попереднього замовлення
Сумка шоппер тканинна - вельвет в рубчик - чорна
Деталі
Сумка шоппер тканинна - вельвет в рубчик - чорна
400 грн
Тканинна сумка для покупок вельветова - зелена
Деталі
Тканинна сумка для покупок вельветова - зелена
400 грн
Сумка шоппер з тканини - вельветова в рубчик
Деталі
Сумка шоппер з тканини - вельветова в рубчик
400 грн
Жіноча вельветова сумка з тканини на плече - вишнева
Деталі
Жіноча вельветова сумка з тканини на плече - вишнева
510 грн
Жіноча вельветова еко сумка на плече з тканини - зелена
Деталі
Жіноча вельветова еко сумка на плече з тканини - зелена
510 грн