+38(093)-15-20-815
[email protected]
SOLOMKA

😮‍💨 Квадратний кальян (куб)

Подробиці
грн
Всі кальяни

Курильний прилад під оригінальною назвою «Кальян» з'явився багато століть тому. Зазвичай усі любителі подиміти, звикли користуватися класичним варіантом кальянів. Але останнім часом з'являються нові сучасні конструкції, які ще називають «Димовою бомбою» незвичайної форми. Кальян квадратний/куб - не кожен любитель димових справ чув про новинку в галузі кальяну куріння. Його називають кальян бокс, кубічний кальян, як кому подобається. Асортимент подібних конструкцій у формі куба вражає багатьох любителів гарного куріння. Воно і зрозуміло – незвичайна форма, дизайн новинка, інтерес до самого пристрою – все це так і навіює ідею покупки. Так, квадратний кальян має зовсім іншу форму, ніж класичний варіант.

Деякі скептики навіть замислюються про його якості при використанні прямого призначення. Однак новинка виявилася пристойним апаратом для курильного процесу з численними плюсами та зручністю у використанні. На прикладі популярних брендів можна розібратися, що це за новинка та з чим її їдять.

Хука Бокс

Кальян невеликого розміру вітчизняного виробництва (Україна). Сама конструкція має компактну величину квадрата (бокса) з можливістю носіння з собою на прогулянки, місця активного відпочинку та ін. Користувачі відзначають, що це хороший «варік в умовах квартири». Основа (ємність) виконана з оргскла або акрилу, що робить її міцною та практичною, важко розбити. Головною перевагою можна назвати безшумну тягу. Завдяки цій властивості HOOKAH BOX досить популярний, серед любителів тиші та спокою. Необхідно відзначити оригінальні дизайнерські рішення кальянів цього бренду. До основних варіантів відносяться:

Центральна грань має виробниче гравіювання. Так як кальян не робить шуму, досить міцний, його добре використовувати в різних місцях відпочинку серед друзів і знайомих. У прозорому хуку боксі можна встановити підсвічування будь-якого кольору, помістити нарізані фрукти, лід чи інші предмети прикраси.

Акрил бокс

Дана модель (ACRYLIC BOX) добре підходить любителям якісних виробів з креативним ухилом. Відразу можна відзначити, що корпус виробу добре переносить різкий перепад температурного режиму, не тріскається, не ламається після непередбачених падінь, ударів та інших механічних навантажень. Конструкції кальянів мають 3 основні кольори:

Вся конструкція кальяну АКРИЛ БОКС не займає багато місця у приміщенні. Окремі підвиди ACRYLIC BOX оснащуються LED підсвічуванням, що точно додає креативності, створює атмосферу Лаунжа з нотками домішки лофта.

Наносмок

Цей вид кальянів вважається особливо популярною курильною розвагою серед просунутої молоді та інших користувачів. Це не тільки чудова конструкція, а й величезна різноманітність форм. Наносмок випускають у Києві, що робить його вітчизняним товаром. А це доступна ціна та великий вибір різноманітних типів. Спочатку кальян цього виду планувалося виробляти як оригінальну модель на замовлення окремих клубів, кальянних. Але популярність споживачів, відвідувачів клубів змусила розробників переглянути свої плани на майбутні моделі кальянів форми куба. Квадратна форма конструкції, спочатку була на диво всім курцям, тому і стала популярною. Виробники вдосконалили конструкцію та поставили випуск кальянів кубічної форми на потік. Міцне оргскло робить кальян досить міцним і легким. Що робить його практичним та комфортним у зберіганні.

Характерні риси

Як було зазначено вище, класичні варіанти значно відрізняються від кальянів квадратної форми (куба). Комплектація «кубів» не сильно відрізняється від таких типових конструкцій. Звичайним набором можна назвати наступне компонування:

Можливі варіанти додаткових елементів конструкції. Все залежить від польоту думки виробників кальянної продукції. Зазвичай силіконові шланги мають звичайну довжину, відповідають заявленій якості міцності. Скляні перехідники також мають хороший запас міцності. Основним плюсом кубічних кальяном, необхідно назвати їхню практичність. Завдяки зручній конструкції, невеликій величині квадратні кальяни можна курити в обстановці з обмеженим простором. Наприклад, на колінах, маленькій кімнаті гуртожитку, кухні та навіть у салоні автомобіля. Кожна окрема модель має унікальний дизайн, логотип виробника. Може успішно вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення. Підсвічування різних тонів з пультом управління зробить процес користування цікавим дійством, що заманює, наданням теплих тонів будь-якій атмосфері спілкування. Характерна риса кубічних кальянів, відмінна здатність охолоджувати дим при попаданні в мундштук із куба. Це позитивно впливає характеристики медичних протипоказань. Холодний дим не так сильно обпалює горло, бронхи, легені, інші внутрішні органи при курінні. Особливо привабливим варіантом можна відзначити доступну цінову політику виробників. Виробництво кальянів кубічної форми та комплектуючих до них не вимагає особливо витратних технологій і матеріалів. А якість та популярність ні чим не відрізняються від класичних видів курильних приладів Сходу. Виробники куб кальянів постійно вдосконалюють своє виробництво. У цьому постійно враховуються побажання споживачів товару. На сьогоднішній день використання кубів вже не просто хобі, а скоріше метод самоствердження та розуміння віянь новітньої моди.
Відгуки: (після написання - просто оновіть сторінку, не пишіть двічі)