+38(093)-15-20-815
[email protected]
SOLOMKA

😮‍💨 Найпопулярніші кальяни у 2024 році в УкраїніКурити кальян стало популярним проведенням часу не тільки на Сході, але і Європейських країнах. Мода на кальяни поширилася по всій Україні, тепер це майже обов'язковий атрибут «крутого релаксу» після святкової вечері. Вибираючи кальян, необхідно брати до уваги, вміти аналізувати кілька важливих складових

Вибір кальяну

Серед широкої публіки циркулює міф: «справжні» сучасні кальяни мають бути лише з країн:

 1. Йорданія
 2. Іран
 3. Емірати
 4. Ємен

Начебто кальяни з Єгипту та Туреччини – це декоративні вироби для краси. Важливі фактори в кальяні: наскільки правильно його зроблено, країна виробництва не має значення.

Є два великі класи кальянів:

 1. Сувенірні
 2. Функціональні

Хороший кальян може виглядати непоказно, але у використанні він функціональний, курити приємно та легко. Важливі фактори, на які варто звернути увагу при покупці:

Висота. Є стійка думка: чим вищий кальян, тим більше шансів, що дим охолоджуватиметься краще, очищення теж буде якіснішим. На внутрішніх стінках осідає трохи більше 10% речовин, основне очищення відбувається через воду. Висота важлива, але багато в чому вона має декоративну функцію. У кальяні важлива, перш за все, конструкція, а висота підбирається «до смаку» емпіричним шляхом, при цьому керуються зазвичай особистим досвідом.

Матеріал. Матеріал, з якого зроблено основний блок, є одним із важливих критеріїв якості кальяну. Найкращим - вважається нержавіюча сталь, вона вигідно відрізняється:

У сирійських кальянів шахти виготовлені з латуні, що також висуває їх до топових кальянів у світі. На ринку зараз багато кальянів з Китаю, багато хто з них вартий уваги, але всі металеві елементи складаються зі сплавів.

Кальяни з Піднебесної рекомендується купувати тільки у виробників з розкрученою торговою маркою, коштують вони дорожче, але це гарантія, що вони будуть служити довго.

Вибір колби кальяну

Колби можуть бути зроблені з різних матеріалів і мати різні конфігурації. Колба з нержавіючої сталі цінується, вона має масу переваг, вона міцна і довговічна, недолік має тільки один: не видно рівня води. Скляні колби використовуються повсюдно, але вони крихкі, купуючи кальян, уважно слід вивчити поверхню. Кришталеві та кварцові колби найдорожчі: мають всі переваги скла та одночасно мають високий коефіцієнт міцності. Колба має досить багато важити, це визначає її стійкість. При покупці, рекомендується звертати увагу на наявність металевих обідків - якщо вони є, значить, посудина має додатковий фактор, що надає йому міцності.

Вибір чаші для тютюну

Чаша для тютюну - один з важливих компонентів конструкції кальяну, що робиться з матеріалів:

 1. Метал
 2. Кераміка

Керамічні вироби мають безперечні переваги, так як рівномірно прогріваються. Метал «палює», має високу теплопровідність, швидко нагрівається, часто тютюн обвуглюється, що дуже небажано. Чаша має бути з невеликими отворами. Якщо отвір буде один великий, то в нього потраплятимуть крихти тютюну, потрібно буде поміщати туди невеликий камінчик або фрагмент фольги. Краї чаші повинні бути без дефектів та тріщин.

Останні роки виробники продають кальяни з силіконовими чашами. За своїми технічними показниками вони мало чим відрізняються від глиняних. Переваги силікону:

 1. Високий коефіцієнт міцності.
 2. Не вбирає сторонні з'єднання.
 3. Простий в експлуатації.

Коштує силікон трохи дорожче, але він довговічніший.

Вибір калауда

Калауд – це простий за конструкцією пристосування, чудово замінює фольгу при набиванні чаші. Це металева ємність округлої конфігурації, що закривається кришкою. У виробі є велика кількість отворів. Застосовувати калауд нескладно: в ємність кладуться гаряче вугілля, вона міститься на чашу з тютюном. Подібний елемент дає додатковий комфорт при вдиханні ароматного диму.

Вибір шланга для кальяну

Шланг для кальяну - це суттєвий елемент, багато що залежить від розміру перерізу. Зі збільшенням діаметра шланг легше крутити та передавати один одному. Найкращі та дорогі шланги робляться зі шкіри. На ринку можна зустріти найчастіше шланги, виготовлені з матеріалів:

 1. Каучук.
 2. Фольга.
 3. ПВХ.
 4. Силікон.

Купуючи товар, його перевіряють на герметичність, важливим є також патрубок, який не повинен мати дефектів. Силіконовий шланг з'явився останніми роками, він не акумулює запахи, у нього високий коефіцієнт міцності та гнучкості. Простий у догляді, достатньо раз промити теплою водою.

Мундштук для кальяну

Важливий елемент, т.к. власне мундштук береться до рота курцем. Зазвичай виготовляється з металу або скла. Нерідко зустрічаються пластикові мундштуки та гумові, всі вони є одноразовими, вони більш практичні та затребувані, особливо у період глобальної пандемії.

Популярні бренди

 1. Alpha Hookah добре відомий в Україні, фірма славиться своїми інноваційними рішеннями у конструкції. Ціни можуть бути різні.
 2. Goliath Hookah гарні вироби за цінами нижчими за середні
 3. Wookah виробник із Польщі. Робить дорогі моделі із інкрустацією. Ексклюзивний дизайн із дорогою інкрустацією.
 4. Amy, MIG (Німеччина) якісні вироби з високим коефіцієнтом міцності.
 5. Starbuzz (США) точність та якість до деталей.

Критерії вибору

Кальян повинен мати повну герметичність, всі елементи підганяються один до одного без наявності будь-яких зазорів:

Не має бути надходження повітря.

У випадку, якщо в конструкції є клапан, необхідно продути мундштук.

Один із найголовніших параметрів - на який бюджет розраховується.

Матеріал, з якого зроблена шахта. Купувати найкраще з нержавіючої сталі.

Показник тяги: чим більший діаметр шахти, тим краще тяга.

Розміри. Для поїздок підійдуть агрегати не більше 55 см заввишки. Їх можна розбирати та складати у саквояж. Для дому підійде кальян класичних параметрів.
Відгуки: (після написання - просто оновіть сторінку, не пишіть двічі)