+38(093)-15-20-815
[email protected]
SOLOMKA

😮‍💨 Кальян з неоновим підсвічуванням

Обмірковуєте, як провести найближчі вихідні? Походи в кіно чи поїздки на шашлики вже набридли? У такому разі вам сподобається варіант - вечір у веселій компанії друзів, потягуючи ароматний дим з неонового кальяну. Це допоможе не лише розслабитись, а й відпочити від насичених буденних справ.

Кальян вперше почали використовувати в Індії та Персії, заправляли апарат сумішшю з лікувальних трав. Використовували апарат лише представники інтелігенції та вищих соціальних класів для дружніх зустрічей. Арабські країни зробили кальян дуже популярним у Європі. Європейці внесли деякі коригування та почали заправляти кальян головним чином патокою (фруктовим тютюном).

Сучасний кальян неоновий — це спосіб розслабитися з друзями у затишній, неформальній обстановці. Змінилася також заправка кальяну — нині застосовується головним чином патока (фруктовий тютюн). Куріння кальяну – це справжня церемонія. Найголовніше – правильно вибрати цікавий дизайн самого кальяну. А далі можна експериментувати з ароматами, смаками і т.д. Кальян з підсвічуванням підійде для хвилин відпочинку, зустрічей з друзями та релаксації. Кальяном можна насолодитися у нічному клубі. Неоновий кальян створює потрібну атмосферу та ефект, що підтримує стиль нічного закладу.

Кальян з підсвічуванням допоможе урізноманітнити будь-який захід. Наприклад, неоновий кальян підійде для романтичного побачення. Тільки уявіть: приглушене світло і кальян, що світиться в темряві,. Такий варіант також буде чудовою ідеєю проведення часу і з колегами, партнерами по бізнесу.

Куріння кальяну для багатьох людей символізує приємне проведення часу та дружбу. У той же час серед жінок це модний атрибут, що допомагає не тільки весело провести час у колі подруг, але й чудовий аксесуар для фото в Інстаграм, що втілює стиль і красу. Іноді кожній жінці доводилося підслуховувати цікаві розмови у кальянних тусовках. Плітки, чутки та розмови до душі — це також чудові моменти для релаксації. Кальян — це також символ медитації, чудова можливість розслабитися, побути наодинці.

Спеціальне підсвічування кальяну підвищує естетичний ефект під час куріння. Це ефектно та цікаво виглядає у темній кімнаті, в оточенні клубів диму. Крім цього, куріння кальяну зближує людей. Ви зможете обговорювати різні смаки та уподобання та багато інших тем, коли мова заходить про кальян. Курці кальяну люблять соціальний аспект, а також із задоволенням діляться своїми секретними рецептами, методами приготування та обмінюватися історіями про те, як вони стали фанатами кальяну.

Архітектура кальяну з підсвічуванням

Склад кальяну може змінюватись в залежності від країни, в якій його використовують.

Сучасний кальян складається з наступних атрибутів:

Окрім традиційного кальяну, часто зустрічається також його модифікована версія — бонго. Як правило, вона набагато менша, ніж класичний кальян і не має шланга.

Приготування кальяну

Приготування кальяну - це зовсім не складно. Для того щоб використовувати кальян, вам потрібно буде відкрити його і наповнити основу водою, по можливості холодною, або ви можете додати до нього кілька кубиків льоду, через які піде дим. Цей дим повинен проходити через воду та остигати.

Заповнити колбу приблизно на 3/4 від загальної місткості, доки циліндр не буде покритий 2/3. Після заповнення колби необхідно просто вставити корпус кальяну з циліндром усередині бази. Потім необхідно помістити тютюн у жаровню, накрити фольгою чи сіткою. Вугілля та фольга допоможуть зробити вміст запашним та чистим!

Увага! Важливо переконатись, що фольга не стосується тютюну. Це допоможе уникнути неприємного запаху гару та диму.

Основний принцип при приготуванні кальяну - використання холодної води. На свіжий дим рекомендується додатковий компонент – лід, бажано з морозильної камери. Він допоможе зберегти свіжість диму та приємний аромат під час використання. Необхідно розуміти, що вода нагрівається в пляшці під час куріння, поступово вона стає ще теплішою. Тому, щоб кальян став свіжим, необхідно додати кілька шматочків льоду, який розтане повільно та підтримає необхідну температуру.

Тютюн, що використовується для неонового кальяну, — це не класичний тютюн, який використовується для самокруток. Як правило, для кальяну використовується крупнолистовий ароматизований тютюн. Деякі люди створюють кальян із суміші тютюну та трав, для того, щоб насолодитися різними ароматами.

Кальян неоновий допоможе насолодитися будь-яким видом тютюну. Це справжній подарунок для курця. Це нові відчуття, захоплююче та незвичайне проведення часу в компанії друзів. І це особливий досвід. Це можливість скуштувати нові смаки та аромати, які відрізняються повністю від тютюну класичного.

Де можна купити якісний кальян з підсвічуванням

Неоновий кальян доступний у спеціальних магазинах, а також у нашому онлайн-магазині. Не потрібно мати особливих привілеїв купити неоновий кальян. Ціна варіюється в залежності від якості виконання, а також від ваших можливостей та цілей. У нас доступні різні види кальянів – недорогі та преміум-рівня.
Відгуки: (після написання - просто оновіть сторінку, не пишіть двічі)