+38(093)-15-20-815
[email protected]
SOLOMKA

😮‍💨 Купити незвичайний кальян на подарунок чи для себе

Прийнято вважати батьківщиною кальяну Індію та Персію. Стародавні єгиптяни також одними з перших стали курити тютюн, який вони насипали у прообрази сучасних кальянів. Замість чаші використовувалися кокосові горіхи з двома палицями. На одній із цих палиць стояла чаша з тютюном. Колбою служив гарбуз або інші овочі та фрукти з товстими стінками. Традиція куріння кальянів проникала до різних країн і кожен народ вносив до неї національну «родзинку»

В Афганістані та ПАР колби виготовляли з глини, що зробило їх більш схожими на сучасні кальяни. У деяких країнах замість колби використовували яму, яку змазували для герметичності глиною. Але цей спосіб надовго не прижився, оскільки такі кальяни не дуже зручно брати в дорогу.

На зорі розвитку кальянної культури у моді були важкі кальяни з розписними колбами та шкіряними шлангами. Виріб був не тільки інструментом для дозвілля, але й предметом інтер'єру, який використовувався, щоб наголосити на багатстві власника. У 18 столітті кальяни стали набувати більш сучасного вигляду: з'явилися стальні шахти та скляні колби. У 19 столітті мода куріння кальянів дійшла і Європи. Місцеві аристократи швидко оцінили дивовижний східний винахід, і кальян став незмінним атрибутом модних вечірок європейської знаті.

В Україні кальяни з'явилися у 90-х роках XX століття. Дивина швидко завоювала популярність і стала невід'ємним елементом ресторанної та барної культури. Молодь уже не уявляла собі вечірку без кальяну. Бурхливий попит зумовив розвиток кальянної індустрії: з'явилися нові смаки тютюну, які подобалися як юнакам, а й дівчатам. Власники ресторанів, кафе та кальянних, прагнучи здивувати відвідувачів, вигадували нові способи приготування кальянів. У моду увійшли кальяни на молоці, вині та навіть абсенті. Дизайн кальянів також зазнав змін: вони стали легшими, практичнішими та компактнішими.

У міру розвитку традиції куріння кальянів, їхній зовнішній вигляд зазнав змін. Вони стали більш зручними та компактними, оскільки любителі димних посиденьок стали брати їх із собою на дачу, на озеро і навіть у поїздки на природу. З'явилися кальяни із силіконовими шлангами, які легко миються та зручні у використанні. Чаші стали виконуватися з нержавіючої сталі, яка не схильна до корозії, що дозволило продовжити термін служби курильного виробу.

Кальяни стають не тільки лише приладом для куріння тютюну, та й предметом інтер'єру. Деякі поціновувачі колекціонують кальяни з різних країн світу. Звичайно, в цьому випадку йдеться не про масові вироби, які зустрічаються в кожній кальянній, а про ексклюзивні вироби незвичайної форми та дизайну. При цьому складові елементи у кальянів з цікавим дизайном ті самі:

Де можна використати незвичайний кальян

Найчастіше такі креативні вироби дарують тим, хто їх колекціонує. Крім того, дизайнерський кальян можна придбати для кальянних або кафе, в яких передбачена відповідна послуга. Незвичайний аксесуар коштуватиме чималу суму, тому його доцільно пропонувати клієнтам преміум сегмента. Нарешті, кальян можна використовувати для прикраси інтер'єру, а якщо несподівано нагрянуть гості використовувати його за призначенням. Якщо Ви хочете зробити кальян неповторним, можна замовити гравірування з ім'ям власника або назвою закладу, в якому кальян подаватиме.

Чим керуватися під час вибору незвичайного кальяну

Якщо Ви вагаєтесь, яку модель вибрати, краще зупинитися на виробах, які не менше року на ринку. Справа в тому, що виробники вивчають відгуки покупців та намагаються вдосконалити конструкцію. Року зазвичай достатньо, щоб модель стала ідеальною.

Вибираючи преміум кальян, варто звертати увагу і на матеріал, з якого він виготовлений. Варто звертати увагу на надійні та довговічні матеріали: скло, дерево чи метал. Вироби з пап'є-маше годяться лише для декоративних цілей, використовувати їх за призначенням не вдасться. Дизайнерські кальяни цінуються не тільки за бездоганний зовнішній вигляд, але й за унікальні властивості куріння, які гідно оцінить аматор затягнутися тютюном.

У нашому інтернет-магазині можна замовити кальяни із доставкою від провідних виробників світу. Купити незвичайний кальян можна на сайті, а розрахуватись карткою.
Відгуки: (після написання - просто оновіть сторінку, не пишіть двічі)